Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu

71 3398651

infolinia: 700  - 1500

od poniedziałku do piątku

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Baleron tradycyjny wędzony - Naturalne wyroby u Basi bez chemii

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Wrocław

Powiat M. Wrocław / Gmina M. Wrocław

Nasz Baleron tradycyjny jest produkowany wyłącznie ze świeżego mięsa które nie przekracza 5 dni od uboju , ponadto używamy tylko naturalnych przypraw i zrębek oraz zawsze świeżego Polskiego czosnku .

Nasze wyroby nigdy nie posiadają chemii spożywczej , konserwantów , polepszaczy smaku czy też innej chemii, która zawsze jest dodawana do wyrobów wędliniarskich , której nigdy nie ma u nas bez względu na to co się kupuje.

Wszelkie zamówienia przyjmujemy na baleron  oraz na inne nasze wyroby od osób prywatnych , firm , sklepów i restauracji . Sklepy i restauracje zapraszamy do współpracy do zakupu naszych wyrobów .

Na terenie Wrocławia dowozimy także sami i do ceny zamówienia tylko doliczamy 6 złotych za dostawę , a przy większym zamówieniu dowozimy także w powiatach Wrocławskich , poza tym obrębem wysyłamy dostawy poprzez firmy kurierskie takie jak InPost lub Poczta Polska .

Zamówienia prosimy wysyłać na adres e-mail: system.perfect@interia.eu całodobowo i dowozimy 7 dni w tygodniu . 

Można także uzyskać bliższe informacje telefonicznie , pod numerem telefonu 532 483 970 przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 23:00 lub poprosić na mailu o aktualny cennik obecnie produkowanych przez nas wyrobów bez żadnej chemii spożywczej. 

Wystawiam faktury VAT , na życzenie kupującego .

Zawsze gwarantujemy jakość i smak produktu który się od nas kupuje , baleron jest pakowany próżniowo  i w momencie złożenia zamówienia , wysyłamy produkt najszybciej jak to jest możliwe , nawet zaraz tego lub następnego dnia , zgodnie z zasadami sanitarnymi i zachęcamy do zakupu naszych wyrobów .

życzymy smacznego